Hakkımızda

NT nikel temsilcilik  iç ve dış ticaret ltd şti, grup şirketlerinin faaliyetlerine uyum içerisinde paslanmaz çelikten mamul ve özellikle endüstriyel mutfak ve fast-food ekipmanları, kimya, kozmetik, gıda, içecek ve ilaç sektörüne yönelik makineler, petrol ve petro-kimya, enerji sektörleri ve gemi inşa sanayi için malzemelerin temsilciliği, ithalatı, imal ettirilmesi, montajı, devreye alması, bakımı, onarımı ve satışı ve ihracatı ile iştigal etmek için kurulmuştur.


NT halihazırda ABD fast-food, endüstriyel mutfak ve gıda makineleri devi Middleby Marshall grubunun exclusive Türkiye, Orta Asya ve Kafkaslar temsilciliğini yürütmektedir.


Grubun ürünleri, Mc Donald’s, Burger King, KFC, Schlotzsky’ s Deli, Subway gibi fast-food, Pizza Hut, Domino’ s Pizza, Little Ceasar’s Pizza, Papa John’s gibi pizza zincirlerinin onaylanmış konveyörlü pizza fırınları, fritözler, ısıtma-saklama üniteleri imal etmektedir. Ayrıca aynı konuda, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile grup ürünlerinin dışında kalan yumuşak dondurma makinesi gibi ürünlerin de ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu konularda hizmetlerimiz ekipman tedariği ile sınırlı olmayıp, mönü oluşturulmasından, yerleştirme planlarına, tesisat planlarından,personel eğitimine, a dan z ye destek vermektedir.


Diğer hizmetlerimiz için lütfen arayıp bilgi alınız.

Galeri
Ntgusto